Firmamız Hayal Dekorasyon & Hediyelik adı altında Mayıs 2016 Tarihinde kurulmuştur. E-Ticaret kolaylığı ile müşterilerimizin oturdukları yerden sipariş vermesine imkan sağlamıştır. Açıldığı günden itibaren, tüm teknolojik imkanları kullanarak Profesyonel Ekibi ile kaliteyi hızlı ve ucuza satmayı hedeflemiştir. Başta Türkiye olmak üzere Dünya'nın her yerine ürün gönderimi yapılmaktadır. 

Firmamız hayali bir kurum yada kuruluş değildir. Hayal kelimesi, hayallerinizdeki tasarımları siz değerli müşterilerimize sunma imkanı sağlamaktan gelmektedir. 

Tescilli isim ve Logomuz ile taklitlerine izin vermeyen firmamız, Değerli Müşterilerimize yapmış olduğu alışverişlerin HayalHomePark çatısı altında garanti kapsamında olduğunu belirltmek amaçlıdır.

 

Nasıl Çalışıyoruz?

Yaptığınız tüm alışverişler profosyonel müşteri ekibimizce kontrol edilerek, sorumlu grafikere yönlendirilir. Tasarım çalışması bittikten sonra gerekli ürün Atölyemizde CNC makinasında kesilir. Ürün kesildikten sonra zımpara işlemine tabi tutulur. Daha sonra sipariş verdiğiniz ürün boya odasına girer. Son olarak paketleme işlemi gerçekleştirilir ve anlaşılan kargo firması ile tarafınıza en uygun şekilde yollanır. Bu işlemler 3-7 iş günü arasında gerçekleştirilmektedir.

 

Ulusal Kanalda Biz

Firmamız, Ulusal Kanallarda yayımlanan bir çok diziye Sponsorluk vererek, Kalitesini garanti altına almıştır.